Gauk pirmą paskolą nemokamai

Pirma paskola nemokamai – viliojantis pasiūlymas, kurį dažniausiai paskolas suteikiančios bendrovės siūlo naujiems savo klientams. Pasinaudoti tokiu pasiūlymu pritrūkus pinigų tikrai verta, žinoma, jei tuo metu Jums trūksta pinigų ir ieškote, kaip jų laikinai gauti.

Verta žinoti, kad pirmas nemokamas kreditas yra suteikiama be jokių palūkanų ar aptarnavimo, administravimo mokesčių, tačiau vis tiek reikalingas 1 cento dydžio (įprastai) pervedimas iš Jūsų banko sąskaitos naudojantis elektronine bankininkyste į bendrovės sąskaitą – taip patvirtinama Jūsų tapatybė. Žinotina ir tai, kad daugumai bankų klientų yra taikomi nustatyto dydžio pinigų pervedimo mokesčiai. Dažnai tai maždaug 1 lito dydžio mokesčiai, kurie yra sumokami bankui, tad galima sakyti, kad Jūsų paskola pabrangsta maždaug 2 litais (pervedant 1 cento dydžio tapatybės patvirtinimui skirtą mokestį bei pervedant pinigus grąžinant paskolą).

Nors pirmas nemokamas kreditas yra suteikiama įprastai tik naujiems klientams, pasinaudoti tokio tipo pasiūlymu įmanoma ir ne vieną kartą – tereikia norint pasinaudoti pasiūlymų antrą kartą rinktis kitą bendrovę, kurioje dar niekada nebuvote klientu. Trumpai tariant, pirmą paskolą nemokamai gali būti gaunama tiek kartų, kiek yra skirtingų kredito bendrovių siūlančių tokio tipo akciją. Žinoma, būti lojaliu kai kuriose kreditų bendrovėse yra taip pat naudinga, tad verta įvertinti ir tai.

Pirmą paskolą nemokamai suteikiančios bendrovės taip siekia pritraukti naujų klientų, todėl išsigąsti ir būgštauti dėl galimų apgavysčių ar užslėptų mokesčių tikrai nederėtų. Be to, tokio tipo specialūs pasiūlymai naujiems klientams siūlomi jau gana seniai, o pasinaudojusių ir patenkintų klientų kiekis tikrai didelis, o tai tikrai parodo patikimumą ir pasiūlymo naudą.

Nepaisant to, kad nėra taikomos jokios palūkanos imant paskolą, vis tiek vertėtų gerai apgalvoti savo sprendimą prieš ryžtantis skolintis. Bene svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kokios yra Jūsų pajamos bei išlaidos, ar likęs skirtumas pakankamas tam, kad galėtumėte grąžinti paskolą, mokėti paskolos įmokas (jei paskola suteikiama ne vienam mėnesiui, o išmokant ją dalimis per ilgesnį laiko tarpą). Žinoma, vertėtų įvertinti ir priežastį, dėl ko skolinatės. Kartais priežastis būna beprasmė, o kelių dienų laukimas padeda apsieiti be kredito ir papildomų išlaidų (žinoma, jei tai ne pirma paskola nemokamai).

Kreditai internetu leidžia vienu metu palyginti kelių skirtingų bendrovių pasiūlymus nekeliant kojos iš namų, todėl naudodamiesi šia svetaine ne tik sužinosite, kurios bendrovės siūlo pirmąjį kartą pasiskolinti visiškai nemokamai, bet taip pat ir galėsite rasti geriausius pasiūlymus ateičiai, palyginsite grąžinimo terminus, sąlygas, kitas Jums svarbias paskolos detales. Lyginti vienoje vietoje yra ne tik patogiau, bet ir naudingiau, kadangi galite tai atlikti paprastai ir itin greitai, o svarbiausia, rasdami pačią svarbiausią Jums informaciją.

Suteikiami kreditai internetu, kuriuos galite rasti benaršydami šioje svetainėje, be jau minėtos akcijos, kuomet pirmas kreditas nemokamai, gali pasiūlyti itin dideles nuolaidas palūkanoms savo lojaliems klientams bei įvairiausiais maloniais staigmenėles tuomet, kai mažiausiai jų tikėsitės. Žinoma, tai neturėtų tapti Jūsų pretekstu skolintis, tačiau jei Jums tikrai reikia pinigų ir manote, kad nesiskolinat jų gauti nepavyks – paskolos internetu yra puikus sprendimas, kuriuo naudojasi milijonai žmonių visoje Europoje ir už jos ribų. Be kita ko, paskolos internetu yra greitos paskolos, todėl net ir nemokamą (be palūkanų ir administravimo mokesčių) gautą paskolą galite gauti per keletą ar kelioliką minučių tiesiai į savo banko sąskaitą. Nebijokite mėginti!