Ką verta žinoti apie paskolas, įkeičiant automobilį

uz-automobiliDažnai, norint gauti paskolą, nepakanka vien tik noro, neretai kreditoriai reikalauja ir papildomo užstato. Skolinantis didesnę sumą iš Lietuvoje veikiančio komercinio banko, gali tekti įkeisti butą, namą ar kitą nekilnojamąjį turtą. Smulkieji kreditoriai dažniau renkasi paprastesnį variantą ir kaip užstatą prašo įkeisti turimą transporto priemonę.

Eiliniam vartotojui paskolos įkeičiant automobilį yra kur kas patrauklesnis būdas skolintis nei ilgas ir “skausmingas” nekilnojamojo turto įkeitimas. Paskolas už automobilį teikiančios bendrovės dažniausiai visiškai nemokamai įvertina automobilio kainą ir per kelioliką minučių paruošia visus reikiamus dokumentus. Kitas patrauklus tokio kredito aspektas yra kaina – palūkanos dažniausiai būna ženkliai mažesnės nei greitųjų kreditų bendrovėse, nors pinigai besiskolinančiojo banko sąskaitą pasiekia taip pat operatyviai.

Skolina tikrai įspūdingas sumas

Šiuo metu paskolas už automobilius siūlančios įmonės yra pasiruošusios paskolinti išties didžiules pinigų sumas. Paskola23 įkeičiant transporto priemonę skolina nuo  600 (šešių šimtų) iki 15000 (penkiolikos tūkstančių) eurų. Taigi šis pasiūlymas yra aktualus ir studentui ir verslininkui. Maža to, galima gauti kreditą net didesnei sumai negu yra įkainuojamas jūsų automobilis. Bendrovė skolos grąžinimą užsitikrina įkeičiamu turtu, todėl gali pasiūlyti mažesnes palūkanas bei lanksčiau žiūrėti į patį kredito suteikimą. Dažnai paskolą įkeičiant automobilį gauna net tie asmenys, kuriems kitos kredito bendrovės atsisako išduoti paskolą.

Žmogus gavęs paskolą ją gali naudoti savo nuožiūra ir toliau eksploatuoti užstatytą automobilį. Visa dokumentacija bei sutarties pasirašymas gali būti atlikti nuotoliniu būdų, naudojantis telefonu ir internetu, todėl ši paslauga yra aktuali ne tik didmiesčių gyventojams. Žmonės gyvenantys mažesniuose miesteliuose lygiai taip greitai ir nesunkiai gali gauti paskolą kaip vilniečiai, kauniečiai ar klaipėdiečiai.

Kas nutinka, jei laiku negrąžinu paskolos?

Jeigu matote, kad šį mėnesį negalėsite sumokėti periodinės įmokos, labai svarbu nesislapstyti, o susisiekti su bendrove. Kreditoriaus atstovui paaiškinkite apie susidariusią situaciją ir pabandykite rasti abipusiai naudingą sprendimą. Dažniausiai pavyksta susitarti dėl įmokų atidėjimo, prailginti paskolos terminą (taip sumažinant mėnesinę įmoką) ar rasti kitą abiem pusėm priimtiną sprendimą. Primename, kad skolintis reikia tik atsakingai įvertinus savo galimybes grąžinti paskolą.