Apie (nemokamus) greituosius kreditus

greitai-laikrodisBe greitųjų kreditų nemaža dalis šiuolaikinių vartotojų negali įsivaizduoti savo gyvenimo. Šiomis dienomis greitieji kreditai jau seniai yra tapę norma. Tai reiškia, kad kasmet tokiomis finansinėmis paslaugomis pasinaudoja vis daugiau vartotojų, kurie nori išspręsti įvairaus tipo asmeninius finansinius klausimus. Žinoma, didėjanti greitųjų kreditų paklausa lygiagrečiai didina ir jų pasiūlą. Todėl dabartinėje rinkoje galime matyti ne vieną kreditorių, kuris stengiasi savo klientams pasiūlyti labai patrauklius greitųjų kreditų variantus. Kita vertus, jei iki šiol greitieji kreditai dar niekuomet nebuvo tapę jūsų asmeninių finansinių problemų sprendimo būdu, turbūt svarstote, kaip galėtumėte jais pasinaudoti ir kokiu būdu visą tai būtų tinkamiausia ir paprasčiausia padaryti. Tačiau galite būti tikri, kad viskas yra kur kas paprasčiau nei jums galėjo pasirodyti.


Pirmiausia reikėtų peržiūrėti greitųjų kreditų bendrovių taikomus pasiūlymus. Tai paprasčiausia padaryti pasinaudojus rekomendacinio pobūdžio tinklalapiais ir juose skelbiamais oficialių kreditorių sąrašais. Didžioji dalis vartotojų būtent tokiu būdu šiomis dienomis atranda jiems palankiausius greitųjų kreditų pasiūlymus. Taigi, jei ir jūs pasinaudosite šiuo patarimu, galite būti tikri, kad sutaupysite kur kas daugiau laiko.

Žinoma, rinkdamiesi greitąjį kreditą turėtumėte atsižvelgti į jam taikomą palūkanų normą, kredito grąžinimo terminą ir papildomus administracinius mokesčius. Visa tai sudarys bendrą jums suteikto greitojo kredito vertę. Tuo tarpu, jei jūs esate naujas vienos ar kitos kredito bendrovės klientas ir jūsų pasirinkti kreditoriai gali pasiūlyti nemokamas paskolas, tai taip pat galėtų būti puikus pasirinkimas, kadangi tokiu atveju paskolai nebūtų taikomos palūkanos ir kiti mokesčiai (pvz. registracijos mokestis).

Kita vertus, norint, kad tokie vartotojams suteikti greitieji kreditai išliktų nemokami, reikėtų pasirūpinti tinkamu sutarties sąlygų paisymu. Tai reiškia, kad jokiu būdu nereikėtų pažeisti nustatytos tvarkos ir praleisti paskolos grąžinimo įmokų. Jei greitasis kreditas bus grąžintas laiku ir sutartomis sąlygomis, tuomet bus išsaugota gera asmeninė kredito istorija. Be to, tokiu atveju būtų išvengta papildomų finansinių nuostolių. Taigi, jei kreipsitės dėl greitojo kredito, būkite tikri, kad atitinkate kreditorių taikomas sąlygas ir galėsite laiku grąžinti jums suteiktą greitąjį kreditą.

Bet problema nėra tik suprastėjusioje kredito istorijoje. Laiku negrąžinus paskolos ar laiku neatlikus kredito įmokų, galite būti priversti mokėti baudas – delspinigius. O tai gali kainuoti labai brangiai. Dažniausiai klientas net neatkreipia dėmesio į šią sutartyje pažymėtą sąlygą. O atkreipti dėmesį reikėtų, nes kas dešimtas greitųjų paskolų gavėjas nesugeba atlikti įmokų laiku.