Bigbank

Itin stipria laikoma ir Lietuvoje jau ne vienerius metu žinoma paskolų bendrovė Bigbank. Estiško kapitalo bankas besispecializuojantis kreditų rinkoje įvairiose šalyse gali Lietuvos klientams pasiūlyti net iki 34 tūkstančių litų siekiančias paskolas, kurių grąžinimas gali trukti net penkerius metus.

bigbankBe kita ko, Bigbank suteikia galimybę savo paimtos paskolos grąžinimą garantuoti ne tik pajamomis, bet ir nekilnojamu turtu. Taip suteikiama galimybę pasiskolinti pinigų net ir būsto įsigijimui ar atnaujinimui. Žinoma, reikėtų įvertinti savo galimybes, kad vėliau netektų gailėtis ir būtų iš ko paskolą grąžinti.

Užpildžiua Bigbank paraišką internetu galima gauti atsakymą dėl paskolos dydžio, įmokų mokėjimo ir panašiai, o jei visos sąlygos tinka tereikia atvykti ir pasirašyti sutartį. Tai neužima daug laiko, tačiau yra maksimaliai patikima ir saugu.

Grąžinti Bigbank paskolą galima įprastais būdais, tarp kurių bene pats patogiausias – internetiniai pinigų pervedimai. Taip pat naudinga žinoti, kad Bigbank paimtos paskolos yra apdraustos, todėl net jei prarasite darbą, stipriai susirgsite ar įvyks kitas draudiminis įvykis, galėsite būti ramus, kad Jūs dėl to nepatirsite papildomų finansinių sunkumų.

Skolintis iš Bigbank naudingiausia tada, kai skolinatės daugiau, kadangi čia siūlomos itin didelės ir ilgalaikės paskolos, o ne trumpalaikiai mažų sumų kreditai. Papildomai Bigbank kviečia sudalyvauti jų organizuojamuose bei remiamuose projektuose, pavyzdžiui Big Mach Show renginyje.