Ferratum

Viena iš garsiausių Europos nedidelių paskolų rinkoje – Ferratum. Lietuvoje anksčiau ji buvo geriau žinoma kaip Minipaskola, tačiau šiuo metu platinamas ir naudojamas Ferratum grupės vardas.

ferratumSuteikiamos paskolos internetu nėra labai didelės, siūloma skolintis iki 800 litų, tačiau norintiems daugiau siūloma papildoma paslauga, kur galima gauti iki 3500 litų 15 mėnesių. Bet tai jau ne greitasis kreditas, o ilgalaikė vartojamoji paskola, kuriai taikomi ir griežtesni reikalavimai.

Naujiems klientams Ferratum paskolas suteikia maždaug per pusę valandos, o esami klientai gali tikėtis ir gerokai greičiau gauti pinigus – vos per kelias minutes. Greitos paskolos – Ferratum variklis, kuriuo bendrovė ir bando pasiekti lyderiaujančios kreditų ir paskolų bendrovės statusą. Pastebėtina, kad jiems tai tikrai puikiai sekasi.

Verta pastebėti, kad Ferratum stengiasi paskolas suteikti itin atidžiai žvelgdama į savo naujuosius klientus ir ne tik skolindama jiems, bet ir patardama. Tai naudinga besiskolinančiajam, kadangi gali padėti išvengti nemenkų finansinių nuostolių ir problemų, taip pat, padeda sutaupyti ir skolintis tik tada, kada tikrai reikia. Žinoma, kartais gali atrodyti ir priešingai, tačiau neretai būtent dėl savo klaidos besiskolinantieji pasidaro daugybę problemų ir rūpesčių, kuriuos išspręsti jokia kreditų bendrovė nebėra pajėgi.

Vienas iš Ferratum tikslų – atsakingos paskolos, kuriomis būtų patenkinti klientai ir jų piniginės. Atsakingas skolinimas iš Ferratum – žingsnis naudingos paskolos link.