Lateko lizingas - LitCredit

Bendrovė Lateko lizingas, kuri specializuojasi pirkimo išsimokėtinai ir vartojimo paskolų srityje, siūlo pasinaudoti ir greitųjų kreditų iki 1500 litų paslaugomis, kurias teikia naudodamasi LitCredit vardu.

Skolintis iš LitCredit galima dviem savaitėms arba vienam mėnesiui, tad jei pritrūksta lėšų iki darbo užmokesčio gavimo – tai puiki išeitis ir galimybė. Žinoma, jei darbo užmokesčio pakanka būtiniausiems poreikiams tenkinti ir lieka pakankamai, kad galėtumėte skirti kredito padengimui.

LitCredit nedidelės sumos paskolos internetu laukti ilgai neteks, tai įprastai užtrunka iki 15 minučių, taigi pasiskolinti galėsite net ir tada, jei pinigų pritrūks tiesiog prekybos centre – tereikia turėti galimybę pasinaudoti savo elektroninės bankininkystės sistema, o jei skolinatės nebe pirmą kartą, pasiskolinti galite tiesiog SMS žinute, kas yra labai patogu.

LitCredit naujiems klientams taiko ribojimų, todėl pirmą kartą daugiau 1000 litų pasiskolinti negalėsite, antrąjį kartą suma šoktels iki 1250, o trečiąjį ir kitus kartus iki 1500 litų. Žinoma, tai priklauso ir nuo Jūsų gaunamų pajamų bei ankstesnių įsipareigojimų vykdymo. Net menkiausi vėlavimai, skolos gali būti lemiama priežastimi, kodėl Jums nesuteikiama paskola ar greitasis kreditas.

Pasitaiko, kad greitojo kredito per mėnesį grąžinti nepavyksta, tad galima pasinaudoti ir pratęsimo galimybę, kurią LitCredit suteikia visiems savo klientams. Taip kreditą prasitęsti galite neribotą skaičių kartų, žinoma, tai yra papildomai apmokestinama bendrovės paslauga.