Vivus 4finance

Vivus kaip ir SMScredit yra 4finance kreditų įmonės grupės narė, suteikianti paskolas internetu, tačiau Vivus siūlo pasiskolinti net 24 mėnesių laikotarpiui, o suma gali siekti 5000 litų. Ilgas skolinimosi laikotarpis suteikia galimybę pasiskolintus pinigus grąžinti nedidelėmis įmokomis, todėl stipriai nesijaučia paskolos našta.

vivusSkolintis iš Vivus naudinga ne tik norintiems mažų įmokų, bet ir dėl to, kad siūlomos palyginti nedidelės palūkanų normos, gana stipriai lenkiančios kai kurių kitų greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymus, o tai reiškia, kad pasiskolinę iš Vivus permokėsite gerokai mažiau.

Pastebėtina, kad Vivus suteikia ne tik geras sąlygas, bet ir naudingas konsultacijas, o palūkanas gali skaičiuoti individualiai, tai reiškia, kad jei Jūsų kredito istorija pakankamai gerai, pajamos užtektinos – Jūs galite sulaukti gerokai patrauklesnio pasiūlymo nei kiti klientai. 

Tiems, kuriuos ištinka finansinės bėdos Vivus gali pasiūlyti atidėti mokėjimą, kitaip pagerinti sąlygas, suteikti galimybę. Tai yra labai svarbu netekus darbo, susirgus ar patyrūs kitokių finansinių bėdų, kurios neretam paskolų turinčiam asmeniui pridaro rimtų nemalonumų – tačiau tik ne Vivus klientams, čia kiekvieną situaciją bandoma spręsti taikiu ir abiem pusėms naudingu būdu. Žinoma, tuo piktnaudžiauti ne tik nevalia, bet ir neišeis, kadangi visos kreditų bendrovės bendradarbiauja tarpusavyje ir naudojasi specialiomis duomenų bazėmis, galinčiomis pateikti naudingos ir svarbios informacijos, susijusios su jų klientų mokumu.