Bobutės paskola ir PopKreditas

Paskolos internetu iš greitųjų kreditų bendrovės Bobutės paskola, kuri valdo ir svetainę POPkreditas.lt. Šios paskolos vilioja ne tik tuos, kuriems skubiai reikia šimto ar kito litų trumpam laiko tarpui, bet ir norinčius pasiskolinti šiek tiek daugiau ilgesniam periodui – iki trejų metų.

Greitasis kreditas pagal POPkreditas yra 10, 20 ar 30 dienų laikotarpiui iki 1500 litų paskolinta suma. Žinoma, skolintis galima ir mažesnėmis sumomis, o grąžinti kreditą be jokių papildomų mokesčių galima anksčiau.

Ilgalaikės paskolos internetu suteikiamos daugiausiai trejiems metams, o maksimali skolinama suma gali siekti net 10 tūkstančių litų, tad galėsite įsigyti ir vertingesnius daiktus ar atnaujinti savo būstą.

Kaip jau tampa įprasta konkurencijos pilnoje rinkoje, POPkreditas siūlo įvairiais akcijas. Jos nuolatos keičiasi, bet viena stabiliausių ir labiausiai viliojančių – pirma paskola nemokamai. Ilgalaikės paskolos internetu be palūkanų nebus suteikiamos visai nemokamai, tačiau greitąjį kreditą iki 1500 litų vienam mėnesiui galite pasiskolinti nemokėdami jokių palūkanų. Svarbiausia šios akcijos sąlygą – turite būti naujas klientas bei iki nustatyto laiko turite grąžinti visą pasiskolintą sumą.

Grąžinti pasiskolintus pinigus galite ir anksčiau, tai nėra apmokestinama papildomai, tad ne tik atsikratysite įsipareigojimų, bet ir šiek tiek sutaupysite nemokėdami palūkanų už tą laiką, kuomet nesate skolingi.

Be to verta žinoti, kad POPkreditas ne tik skolina pinigus, bet ir padeda tiems, kuriems labiausiai reikia – dalyvauja įvairiose labdaringose akcijose.