Paskoliukas

Greitos paskolos prireikusiems žmonėms pagalbos ranką gali ištiesti bendrovė žaismingu pavadinimu – paskoliukas. Nors pavadinimas ir skamba šmaikščiai, paskolos internetu suteikiamos visai rimtos – net iki 3500 litų maksimaliam 55 dienų laikotarpiui. Jei laiko per maža – siūloma ir neribota kredito pratęsimo galimybė.

paskoliukasPaskoliukas yra ARN group naudojamas prekinis ženklas. Šios įmonės metinė apyvarta ir finansinė būklė rodo stabilumą ir patikimumą, tad skolintis šioje bendrovėje yra saugu. Be to, kaip ir kai kurios kitos kredito bendrovės, taip ir paskoliukas siūlo įvairiais akcijas, tarp kurių šiuo metu pasiūlymas 300 - 500 litų sumą pasiskolinti su fiksuotomis vos 1 lito dydžio palūkanomis. Galima sakyti, kad tai yra beveik nemokama paskola, kuria pasinaudoti gali tie, kuriems Paskoliukas atrodo tinkama paskolų internetu bendrovė.

Ne tik beveik nemokamos paskolos gali suvilioti. Kai kurioms kitoms paskoloms yra taikomos nemažos nuolaidos, todėl siūlome skirti šiek tiek laiko ir pasidomėti tuo, ką siūlo paskoliukas – tikėtina, kad rasite sau tinkamą pasiūlymą.

Paskoliukas dirba kiekvieną dieną, todėl net ir savaitgaliais Jūsų paraiška kreditui gauti gali būti nagrinėjama. Jei tik viskas atitiks, paskolą gausite per itin trumpą laiką, tad pritrūkus pinigų staiga nereiks imtis už galvos ir ieškoti išeičių, tereiks kreiptis telefonu arba internetu į paskoliuką ir pinigai atsidurs tiesiai į Jūsų banko sąskaitą.