Paskoliukas

Greitos paskolos prireikusiems žmonėms pagalbos ranką gali ištiesti bendrovė žaismingu pavadinimu – paskoliukas. Nors pavadinimas ir skamba šmaikščiai, paskolos internetu suteikiamos visai rimtos – net iki 3500 litų maksimaliam 55 dienų laikotarpiui. Jei laiko per maža – siūloma ir neribota kredito pratęsimo galimybė.

paskoliukasPaskoliukas yra ARN group naudojamas prekinis ženklas. Šios įmonės metinė apyvarta ir finansinė būklė rodo stabilumą ir patikimumą, tad skolintis šioje bendrovėje yra saugu. Be to, kaip ir kai kurios kitos kredito bendrovės, taip ir paskoliukas siūlo įvairiais akcijas, tarp kurių šiuo metu pasiūlymas 300 - 500 litų sumą pasiskolinti su fiksuotomis vos 1 lito dydžio palūkanomis. Galima sakyti, kad tai yra beveik nemokama paskola, kuria pasinaudoti gali tie, kuriems Paskoliukas atrodo tinkama paskolų internetu bendrovė.

Ne tik beveik nemokamos paskolos gali suvilioti. Kai kurioms kitoms paskoloms yra taikomos nemažos nuolaidos, todėl siūlome skirti šiek tiek laiko ir pasidomėti tuo, ką siūlo paskoliukas – tikėtina, kad rasite sau tinkamą pasiūlymą.

Paskoliukas dirba kiekvieną dieną, todėl net ir savaitgaliais Jūsų paraiška kreditui gauti gali būti nagrinėjama. Jei tik viskas atitiks, paskolą gausite per itin trumpą laiką, tad pritrūkus pinigų staiga nereiks imtis už galvos ir ieškoti išeičių, tereiks kreiptis telefonu arba internetu į paskoliuką ir pinigai atsidurs tiesiai į Jūsų banko sąskaitą.

Bigbank

Itin stipria laikoma ir Lietuvoje jau ne vienerius metu žinoma paskolų bendrovė Bigbank. Estiško kapitalo bankas besispecializuojantis kreditų rinkoje įvairiose šalyse gali Lietuvos klientams pasiūlyti net iki 34 tūkstančių litų siekiančias paskolas, kurių grąžinimas gali trukti net penkerius metus.

bigbankBe kita ko, Bigbank suteikia galimybę savo paimtos paskolos grąžinimą garantuoti ne tik pajamomis, bet ir nekilnojamu turtu. Taip suteikiama galimybę pasiskolinti pinigų net ir būsto įsigijimui ar atnaujinimui. Žinoma, reikėtų įvertinti savo galimybes, kad vėliau netektų gailėtis ir būtų iš ko paskolą grąžinti.

Užpildžiua Bigbank paraišką internetu galima gauti atsakymą dėl paskolos dydžio, įmokų mokėjimo ir panašiai, o jei visos sąlygos tinka tereikia atvykti ir pasirašyti sutartį. Tai neužima daug laiko, tačiau yra maksimaliai patikima ir saugu.

Grąžinti Bigbank paskolą galima įprastais būdais, tarp kurių bene pats patogiausias – internetiniai pinigų pervedimai. Taip pat naudinga žinoti, kad Bigbank paimtos paskolos yra apdraustos, todėl net jei prarasite darbą, stipriai susirgsite ar įvyks kitas draudiminis įvykis, galėsite būti ramus, kad Jūs dėl to nepatirsite papildomų finansinių sunkumų.

Skolintis iš Bigbank naudingiausia tada, kai skolinatės daugiau, kadangi čia siūlomos itin didelės ir ilgalaikės paskolos, o ne trumpalaikiai mažų sumų kreditai. Papildomai Bigbank kviečia sudalyvauti jų organizuojamuose bei remiamuose projektuose, pavyzdžiui Big Mach Show renginyje.

4finance SmsCredit

4finance bendrovė, kuriai priklauso žymus greitųjų kreditų vardas SMScredit, suteikia galimybė pasiskolinti iki 2000 litų nekeliant kojos iš namų ir tam sugaištant vos keletą minučių. Tokį privalumą turinčios paskolos internetu tampa vis populiaresnės ir labiau vertinamos besiskolinančiųjų.

smscreditSMScredit išimtinai yra tik greitųjų kreditų bendrovė, suteikianti nedideles (iki 2000 litų) paskolas trumpam laiko tarpui, kuris negali viršyti 30 dienų. Tokio tipo paskolos internetu jau yra pamėgtos, kadangi jų principas labai panašus į pirkimo naudojantis kreditine kortele sąlygas. Ne paslaptis, kad greitų paskolų dažniausiai prireikia netinkamai įvertinus savo turimas lėšas ar radus trokštamą daiktą pigiau, gal parduotuvės lentynoje jam telikus vienam, o iki atlyginimo dar likus porai dienų.

Įvairios bendrovės nori formuoti geresnį savo įvaizdį, todėl rūpinasi ne tik savo pelnu, bet ir dalina labdaras ar atlieka kitus gerus darbus, remia projektus. SMScredit kiekvieną mėnesį skiria finansinę paramą balsavimo būdu išrinktai organizacijai, kuriai skiriami pinigai yra labai svarbūs, todėl galima sakyti, kad SMScredit yra atsakinga ir rūpestinga paskolas internetu teikianti bendrovė. Tiems kas ieško didesnės sumos, rekomednuotina skolintis iš Vivus ar BigBank bendrovių.

Verta atkreipti dėmesį, kad visi besiskolinantys iš greitųjų kreditų bendrovės SMScredit prisideda prie gerų darbų ir paramos skyrimo, tad jei dvejojate ir negali apsispręsti tarp kelių skirtingų kreditų bendrovių, tai gali būti nebloga paskata lemiamam Jūsų pasirinkimui imant greitąjį kreditą internetu.

Ferratum

Viena iš garsiausių Europos nedidelių paskolų rinkoje – Ferratum. Lietuvoje anksčiau ji buvo geriau žinoma kaip Minipaskola, tačiau šiuo metu platinamas ir naudojamas Ferratum grupės vardas.

ferratumSuteikiamos paskolos internetu nėra labai didelės, siūloma skolintis iki 800 litų, tačiau norintiems daugiau siūloma papildoma paslauga, kur galima gauti iki 3500 litų 15 mėnesių. Bet tai jau ne greitasis kreditas, o ilgalaikė vartojamoji paskola, kuriai taikomi ir griežtesni reikalavimai.

Naujiems klientams Ferratum paskolas suteikia maždaug per pusę valandos, o esami klientai gali tikėtis ir gerokai greičiau gauti pinigus – vos per kelias minutes. Greitos paskolos – Ferratum variklis, kuriuo bendrovė ir bando pasiekti lyderiaujančios kreditų ir paskolų bendrovės statusą. Pastebėtina, kad jiems tai tikrai puikiai sekasi.

Verta pastebėti, kad Ferratum stengiasi paskolas suteikti itin atidžiai žvelgdama į savo naujuosius klientus ir ne tik skolindama jiems, bet ir patardama. Tai naudinga besiskolinančiajam, kadangi gali padėti išvengti nemenkų finansinių nuostolių ir problemų, taip pat, padeda sutaupyti ir skolintis tik tada, kada tikrai reikia. Žinoma, kartais gali atrodyti ir priešingai, tačiau neretai būtent dėl savo klaidos besiskolinantieji pasidaro daugybę problemų ir rūpesčių, kuriuos išspręsti jokia kreditų bendrovė nebėra pajėgi.

Vienas iš Ferratum tikslų – atsakingos paskolos, kuriomis būtų patenkinti klientai ir jų piniginės. Atsakingas skolinimas iš Ferratum – žingsnis naudingos paskolos link.

Vivus 4finance

Vivus kaip ir SMScredit yra 4finance kreditų įmonės grupės narė, suteikianti paskolas internetu, tačiau Vivus siūlo pasiskolinti net 24 mėnesių laikotarpiui, o suma gali siekti 5000 litų. Ilgas skolinimosi laikotarpis suteikia galimybę pasiskolintus pinigus grąžinti nedidelėmis įmokomis, todėl stipriai nesijaučia paskolos našta.

vivusSkolintis iš Vivus naudinga ne tik norintiems mažų įmokų, bet ir dėl to, kad siūlomos palyginti nedidelės palūkanų normos, gana stipriai lenkiančios kai kurių kitų greitųjų kreditų bendrovių pasiūlymus, o tai reiškia, kad pasiskolinę iš Vivus permokėsite gerokai mažiau.

Pastebėtina, kad Vivus suteikia ne tik geras sąlygas, bet ir naudingas konsultacijas, o palūkanas gali skaičiuoti individualiai, tai reiškia, kad jei Jūsų kredito istorija pakankamai gerai, pajamos užtektinos – Jūs galite sulaukti gerokai patrauklesnio pasiūlymo nei kiti klientai. 

Tiems, kuriuos ištinka finansinės bėdos Vivus gali pasiūlyti atidėti mokėjimą, kitaip pagerinti sąlygas, suteikti galimybę. Tai yra labai svarbu netekus darbo, susirgus ar patyrūs kitokių finansinių bėdų, kurios neretam paskolų turinčiam asmeniui pridaro rimtų nemalonumų – tačiau tik ne Vivus klientams, čia kiekvieną situaciją bandoma spręsti taikiu ir abiem pusėms naudingu būdu. Žinoma, tuo piktnaudžiauti ne tik nevalia, bet ir neišeis, kadangi visos kreditų bendrovės bendradarbiauja tarpusavyje ir naudojasi specialiomis duomenų bazėmis, galinčiomis pateikti naudingos ir svarbios informacijos, susijusios su jų klientų mokumu.

Puslapis 1 iš 2